ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
17 فروردین 1398
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
17 فروردین 1398
آخرین مهلت ثبت نام
12 شهریور 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله
13 شهریور 1398
تاریخ برگزاری

14شهریور1398

روز شمار همایش
تا روز برگزاری همایش : پایان یافتتا پایان ثبت نام در همایش: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال مقاله: پایان یافت


اخبار و اطلاعیه ها
فصلنامه علمی تخصصی مطالعات محیط‌ زیست، منابع طبیعی و توسعه پایدار
19 تیر 1398

طی مکاتبات صورت گرفته دبیرخانه چهارمین همایش ملی یافته های نوین درعلوم کشاورزی ،محیط زیست و منابع طبیعی پایداربا فصلنامه علمی تخصصی مطالعات محیط‌ زیست، منابع  طبیعی و توسعه پایدار به شماره نامه 220101مورخ 98/04/19از سوی مدیرمسئول سرکارخانم منیژه ملائی،تفاهم نامه همکاری منعقد گردید.به اطلاع آن دسته از پژوهشگران گرامی که مقاله ایشان پذیرش نهایی شده است می رساند.در صورتی که این عزیزان احتیاج به چاپ مقاله خود درفصلنامه علمی تخصصی مطالعات محیط‌ زیست، منابع طبیعی و توسعه پایدار دارند، جهت ثبت درخواست پس از ورود به سامانه کاربری  به قسمت گزینه های جانبی رفته وپس از انتخاب فصلنامه نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نمایند. 


ادامه مطلب ...

نحوه دریافت گواهینامه موقت
18 تیر 1398

به اطلاع آن دسته از پژوهشگران گرامی که مقاله ایشان پذیرش نهایی شده است می رساند : در صورتی که این عزیزان احتیاج به گواهینامه موقت دارند، بعد از پرداخت هزینه های مربوطه می توانند با ارسال کد مقاله و مشخصات خود به ادرس ایمیل conf.gostaran@gmail.com جهت دریافت گواهی اقدام نمایند.
ادامه مطلب ...

کمیته علمی کنفرانس
13 تیر 1398

طی رایزنی دبیرخانه چهارمین همایش ملی یافته های نوین درعلوم کشاورزی ،محیط زیست ومنابع طبیعی پایداردکترمرضیه رضایی قلعه،مدرس دانشگاه ایالتی آریزونا، آمریکا و مدرس دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)،به شماره نامه 1/52245/ص مورخ 1398/04/24ازسوی رئیس دانشکده دکتر فریبرز کریمی عنوان عضو کمیته علمی چهارمین کنفرانس معرفی شدند..


ادامه مطلب ...

آخرين تمدید مهلت ارسال مقالات و تاریخ برگزاری
25 خرداد 1398

تمدید مهلت ارسال مقالات کامل(چکیده به همراه اصل مقالات) تا 9 شهریورماه ساعت24

 با توجه به تماس های مکرر پژوهشگران مبنی بر فرصت ارسال مقالات به اطلاع می رساند آخرین مهلت ارسال مقالات کامل تا 9شهریورماه ساعت 24 تمدیدوپس از آن سایت بسته میگردد،این تاریخ غیر قابل تمدید بوده و همایش در موعد مقرر برگزار میگردد.


ادامه مطلب ...

دانشگاه آزاداسلامی مرکزآبدانان
20 خرداد 1398

طی مکاتبات صورت گرفته دبیرخانهچهارمین همایش ملی یافته های نوین درعلوم کشاورزی ،محیط زیست و منابع طبیعی پایدار با دانشگاه آزاداسلامی مرکزآبدانان به شماره نامه 22/11/12/541مورخ 98/03/18از سوی مدیردانشگاه آزاداسلامی مرکزآبدانان دکترحشمت قدمی ، این مرکز دانشگاهی به عنوان حامی معنوی و علمی دربرگزاری همایش پیوست 


ادامه مطلب ...

 دانشگاه پیام نوربابل
16 اردیبهشت 1398

طی مکاتبات صورت گرفته دبیرخانهچهارمین همایش ملی یافته های نوین درعلوم کشاورزی ،محیط زیست و منابع طبیعی پایداربا دانشگاه پیام نوربابل مرکزبابل به شماره نامه /902/4069ص 5از سوی سرپرست دانشگاه پیام نورمرکز بابل دکتر سید محمد باقری ، این مرکز دانشگاهی به عنوان حامی معنوی و علمی دربرگزاری همایش پیوست 


ادامه مطلب ...

 دانشکده فنی و حرفه ای دختران بابل دانشکده فنی و حرفه ای دختران بابل
16 اردیبهشت 1398

طی رایزنی دبیرخانهچهارمین همایش ملی یافته های نوین درعلوم کشاورزی ،محیط زیست و منابع طبیعی پایداربا دانشکده فنی و حرفه ای دختران بابل به شماره نامه 55/44248به عنوان حامی معنوی و علمی دربرگزاری کنفرانس پیوست 


ادامه مطلب ...

 دبیرعلمی کنفرانس
5 اردیبهشت 1398

طی رایزنی دبیرخانه چهارمین همایش ملی یافته های نوین درعلوم کشاورزی ، محیط زیست ومنابع طبیعی پایداردکترمحمد نصری،عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدورامین به عنوان دبیرعلمی سومین کنفرانس پیوست .


ادامه مطلب ...

کمیته علمی کنفرانس
5 اردیبهشت 1398

طی رایزنی دبیرخانه چهارمین همایش ملی یافته های نوین درعلوم کشاورزی،محیط زیست ومنابع طبیعی پایدار دکترسارا صادقی لفمجانی،به عنوان عضو کمیته علمی چهارمین کنفرانس پیوست.


ادامه مطلب ...

 اخبار کمیته علمی کنفرانس
5 اردیبهشت 1398

طی رایزنی دبیرخانه چهارمین همایش ملی یافته های نوین درعلوم کشاورزی ،محیط زیست ومنابع طبیعی پایداردکترپورنگ کسرائی،عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحدورامین به عنوان عضو کمیته علمی چهارمین کنفرانس پیوست.


ادامه مطلب ...

 انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس
5 اردیبهشت 1398

به استحضار کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند ،انواع مقالات زیر که در راستای محورهای مورد بحث در کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری کنفرانس قرار خواهند گرفت


1) مقالات علمی-پژوهشی   2) مقالات علمی-ترویجی (مروری)  3) مطالعات موردی  4) مقالات یا گزارش های تحلیلی-انتقادی  5) طرح های تحقیقاتی


ادامه مطلب ...

هدیه کارت عضویت در سایت سیویلیکا و دریافت مقالات سیویلیکا
5 اردیبهشت 1398

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند دبیرخانه کنفرانس در نظر دارد به 1۰۰ مقاله اول پذیرفته شده در کنفرانس که هزینه ثبت نام را واریز کرده باشند یک کارت عضویت در سایت سیویلیکا(مرجع دانش) به عنوان هدیه تقدیم کند. این کارت جهت عضویت در سایت سیویلیکا و دریافت مقالات سیویلیکا بصورت رایگان می باشد

شادو پیروز باشید

 

 

ادامه مطلب ...

 مرکزاطلاع رسانی بنیادهمایش به جمع حامیان پیوست مرکزاطلاع رسانی بنیادهمایش به جمع حامیان پیوست
5 اردیبهشت 1398

مرکز اطلاع رسانی بنیاد همایش به جمع حامیان از برگزاری چهارمین همایش ملی یافته های نوین درعلوم درکشاورزی ،محیط زیست و منابع طبیعی پایدار پیوست برای مشاهد میتوانید بروی لینک زیر کلیک نمائید


ادامه مطلب ...

 امكان داوري وارسال گواهي موقت زودهنگام مقالات امكان داوري وارسال گواهي موقت زودهنگام مقالات
5 اردیبهشت 1398

پژوهشگرانی که تمایل دارند، داوری مقاله شان با اولویت زمانی بالاتری صورت گرفته و نتیجه داوری سریع‌تر به اطلاع شان برسد، از طریق ارسال یک ایمیل به دبيرخانه همايش، نام و کد مقاله مورد نظر را برای داوری زودهنگام اعلام نمایند.

نتایج داوری مقالات حداکثر تا 7 روز پس از ارسال مقاله اعلام خواهد گردید)


ادامه مطلب ...

 هشدار نسبت به سرقت علمی
5 اردیبهشت 1398

دبيرخانه همایش جهت احترام به پژوهشگران کشور و ترویج فرهنگ صداقت و امانت داری در کار علمی، اصالت تمامي مقالات را با دقت مورد بررسي قرار می دهد. بنابراین از آنجا که مسئولیت صحت علمی و ادبی مقالات، با نویسنده مسئول و یا صاحب پنل می باشد، در صورت احراز سرقت علمی در هر مرحله از برگزاری همایش، ضمن حذف مقاله مورد نظر از مجموعه مقالات همایش، مراتب به صورت مکتوب به معاونت پژوهشی دانشگاه و مراجع ذیصلاح اعلام می شود.و با متخلف برخورد قانونی می گردد.


ادامه مطلب ...

 دریافت چکیده و اصل مقالات بصورت همزمان در یک فایل word
5 اردیبهشت 1398

با توجه به تصمیمات شورای سیاستگذاری مبنی بر نوع مقالات ارسالی، بمنظور صرفه جویی در وقت پژوهشگران و داوران گرانقدر فقط آن دسته از مقالاتی که بصورت کامل ارسال می شوند مورد قبول دبیرخانه علمی خواهند گرفت و به کمیته داوران کنفرانس جهت انجام پروسه داوری ارسال خواهند شد. لطفأ از ارسال چکیده خالی خودداری نموده و مقاله کاملتان را بصورت فایل word ارسال نمایید.


ادامه مطلب ...

اختصاص کد ملی COI به تمامی مقالات پذیرفته شده در کنفرانس اختصاص کد ملی COI به تمامی مقالات پذیرفته شده در کنفرانس
5 اردیبهشت 1398

به کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس کد ملی اختصاص خواهد یافت. کد COI، به معنی شناسه سیویلیکا برای اسناد است. COI کدی است که مطابق محل انتشار، به مقالات همایش ها و ژورنالهای داخل کشور به هنگام نمایه سازی بر روی پایگاه استنادی سیویلیکا اختصاص می یابد. کد COI به مفهوم کدملی اسناد نمایه شده و کدی یکتا و ثابت است و به همین دلیل همواره قابلیت استناد و پیگیری دارد.


ادامه مطلب ...

 دعوت به همکاری در کمیته علمی و داوری همایش دعوت به همکاری در کمیته علمی و داوری همایش
5 اردیبهشت 1398

پژوهشگران گرامی ، به اطلاع میرساند دبیر خانه همایش اقدام به جمع آوری بانک رزومه های اساتید شرکت کننده (دکتری/دانشجوی دکتری)جهت استفاده علمی از ایشان نموده است لذا مستدعی است کلیه عزیزانی که تمایل به همکاری بخش علمی و داوری افتخاری کنفرانس را دارند در سایت منوی عمودی سامانه داوران ثبت نام یا به ادرس الکترونیکی  ما رزومه خودرا ایمیل نمائید.


ادامه مطلب ...

جهت پیگیری بسته پستی
5 اردیبهشت 1398

برای دریافت کد مرسولات پستی به کانال ما بپیوندید

https://telegram.me/hamayeshgostaran 

برای پیگیری کد مرسولات به سایت زیر مراجعه نمایید .

http://tntnaja.post.ir


ادامه مطلب ...

 نحوه ثبت نام در سایت نحوه ثبت نام در سایت
5 اردیبهشت 1398

طریقه اول: ثبت نام حضوری در همایش که مختص کاربرانی است که علاقه مند به حضور و استفاده از مباحث علمی ارائه شده خواهند بود.
طریقه دوم: ثبت نام غیرحضوری که مربوط به کاربرانی است که امکان حضور در همایش را نخواهند داشت،
لازم به ذکر است مدارک این دسته از عزیزان یک هفته تا15روزبعدازهمایش به آدرس پستی آنها ارسال خواهد شد.


ادامه مطلب ...

نحوه پرداخت هزینه ها
5 اردیبهشت 1398

لازم به ذکر است پس از اعلام نتایج داوریقالاتی که پذیرش شده) شما می توانید هزینه های خود را واریز نمائید. لازم است پیش از واریز نمودن هزینه به کنترل پنل خود رفته و در بخش خدمات گزینه مورد درخواست خود را که شامل 2 بخش ثبت نام در همایش+ ثبت مقالات (1؛2؛3؛4؛5)

وغیر ....را انتخاب نموده وبه شماره کارت 6104337642572067 واریز وفیش را از قسمت ارسال فیش ارسال نمائید


ادامه مطلب ...

تاریخ های مهم

 مهلت ارسال اصل مقالات:

9شهریورماه1398

 مهلت ارسال چکیده مقالات:

 9شهریورماه1398

اعلام نتایج داوری:

یک  هفته پس از ارسال مقاله

 مهلت ثبت نام و واریز هزینه:

 12شهریورماه1398

تاریخ برگزاری:

14شهریورماه1398

پوستر همایش
تماس با ما
تلفن ثابت

 از ساعت 9 الی   14/ 17 الی 20 به جز روزهای تعطیل

  09162705531-09162705532

            03443219775

 

 

نمابر

03443219775

ایمیل

conf.gostaran@gmail.com

آدرس

کرمان -جیرفت -بلواربعثت کوچه شماره 20 طبقه همکف

 صندوق پستی : 78615994